Skip links

طراحی سایت حرفه ای و خلاقانه

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

آرمان و آرزوی ما طراحی سایت بی‌همتا و خلاقانه ایست که بازگو کننده داستان شما باشد. نخستین حس و تجربه کاربر بعد از دیدن سایت، کلید کسب و کار شماست و برای ایجاد این حس با رقیبان زیادی در دنیای وب باید رقابت کنید، یک طراحی سایت حرفه ای عالی قدم اول برای موفقیت است. مردم دوست دارند از سایتی بازدید کنند که طراحی زیبا داشته باشد و براحتی بتوانند به سایر بخش‌های سایت دسترسی داشته باشند. با کالک شما نه تنها حس و تجربه‌ی حرفه‌ای و برجسته می‌سازید بلکه سایت شما ریسپانسیو(واکنشگرا) خواهد بود تا در هر نوع کامیپوتر و دستگاه‌ موبایل براحتی در دسترس باشد.

خدمات ما

طراحی اختصاصی

طراحی و کدنویسی پوسته های اختصاصی مطابق با نیازهای وبسایت و کسب و کار شما

طراحی واکنشگرا و فلت

طراحی واکنشگرا بهترین راه برای سازگاری وبسایت شما با دستگاه های تلفن همراه و تبلت

سئو و بهینه سازی

ماموریت ما، ارتقای کمی و کیفی کسب و کار شما و معرفی وبسایت شما در بازارهای جهانی است

گرافیک سایت

طراحی وب سایت به همراه گرافیک زیبا می تواند راهی موثر برای پیشبرد اهداف هر تجارت و کسب و کاری باشد

طراحی فروشگاه اینترنتی

یک ویترین کامل از محصولات شما که مشتری بدون اتلاف وقت می تواند در آن ها جستجو و محصول مورد علاقه ی خود را خرید کند.

پشتیبانی و مشاوره

راهنمایی و مشاوره کاربران برای راه اندازی وب سایت، مدیریت و ارتقاء کیفی وب سایت

نمونه کارهای وب سایت

 

ورق بزنید

به مشاوره نیاز دارید؟

021-22347429

به مشاوره نیاز دارید؟

تماس و مشاوره

تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز و نام مناسب برای وب سایت.
عقد قرار داد و دریافت پیش پرداخت.
ثبت دامنه (نام سایت) Domain Registration.
دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی.
انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت.
تائید طرح توسط شما.
ایجاد استراتژی از عملکرد سایت.
ورود اطلاعات اولیه وب سایت (اطلاعات نمونه).
طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها.
اختصاص فضای اینترنتی (هاستینگ) Hosting.
بارگذاری سایت طراحی شده بر روی فضای اینترنت.
تحویل و آموزش وب سایت در محل شرکت.
دریافت با ماباقی مبلغ قرارداد.
شروع پشتیبانی یکساله وب سایت ( شامل آپدیت های نرم افزاری – برطرف کردن اشکالات احتمالی و فنی وب سایت ).

اغلب مردم ابتدا در مورد پسوند com. فکر می کنند اگر نام دامنه مورد نظرتان با پسوند com. آزاد می باشد آن را به ثبت برسانید اگر نتوانستید با پسوند com. دامنه ای را به ثبت برسانید پسوندهای دیگری نیز وجود دارند. البته بعضی از پسوندها ممکن است برای وب سایت شما مناسبتر باشد com / .net / .org / .info / .biz / .ir. پسوندهای متداوال تری هستند و سبب می شوند تا ترافیک سایت شما افزایش یابد.

در گذشته برای نمایش یک سایت، در موبایل یک طراحی مجزا انجام می دادند. در این نوع طراحی، سرور با توجه به شناسه مرورگر کاربر تشخیص می داد که کاربر، سایت را با موبایل بازدید می کند در این حالت محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می نمود. اما در طراحی سایت واکنش گرا که بیشتر به همان Responsive Webdesign مشهور است ساختار لایه های سایت به صورت شناور طراحی می شود و با کمک خاصیت Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه css مربوطه بارگزاری می شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و چینش محتوا در ابعاد مختلف می شود.

نگهداری و پشتیبانی سایت، سرویسی است که به شما این امکان را می دهد  که وب سایت خود را به روز نگه دارید. همچنین سرویس پشتیبانی به شما کمک می کند تا ترافیک خود را افزایش دهید و کاربران بسیاری را جذب خود کنید. پیشنهاد ما یک سرویس نگهداری و پشتیبانی وب سایت سفارشی است که به شما امکان ویرایش، بروزرسانی و مدیریت وب سایت را می دهد. ما چندین بسته ی پشتیبانی وب سایت را به شما ارائه خواهیم داد تا بر اساس نیاز های خود یکی از بسته ها را انتخاب کنید.

هاست و دامین پس از ثبت به مدت یک سال فعال می باشد و بعد از یک سال باید مبلغی برای تمدید آن پرداخت شود.

هاست و دامین پس از ثبت به مدت یک سال فعال می باشد و بعد از یک سال باید مبلغی برای تمدید آن پرداخت شود. این مورد دقیقا با نیاز شما رابطه مستقیم دارد، شاید شما وبسایتی ساده و کم هزینه بخواهید یا مدیر یک شرکت بزرگ باشید که سایتی در خور نام تجاریتان میخواهید. در هر صورت هزینه نسبت به کاری که قرار است انجام شود تعیین خواهد شد.

فضا و اطلاعات سایت شما باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان متصل به اینترنت قرار گیرد تا دیگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند. در حقیقت، میزبان تمام یا بخشی از فضای یک کامپیوتر همیشه متصل به اینترنت است که به مرورگرها این امکان را می دهد که با تایپ دامنه شما در بخش مرورگر خود بتوانند به صفحات وب شما دسترسی پیدا کنند و یا برنامه ای خاص را برای ایجاد آن صفحات اجرا کنند. هاستینگ در واقع میزبانی سایت شما در فضای اینترنتی است.

بله و ما این کار را به صورت رایگان برای شما انجام خواهیم داد، مگر در صورتی که شما خود از قبل با مدیریت وبسایت آشنایی داشته باشید. آموزش حضوری بنا به نیاز مشتری در محل دفتر ما قابل انجام خواهد بود.

مقالات طراحی وب

چرا به برند نیاز دارم؟

سؤال خوبی است! این یکی از مواردی است که اغلب از ما می‌پرسند؛ زیرا این موضوع این روزها به وفور نقل محافل تجاریست و البته به نظر می‌رسد گهگداری «برند»،

9 نکته در یک طراحی سایت خوب

طراحی سایت استاندارد از پنالتی شدن سایت شما جلوگیری می کند! اما چگونه؟ اطلاعاتی که در این مقاله در خصوص طراحی سایت به شما میدهم تجربه شخصی خودم است و